Ben Kimim?

​Web Yazılımcı, Web tasarımcı, Web yazılım uzmanı, Web developer gibi ünvanlara sahip yazılım uzmanıyız, 1997 yılında, arkadaş ısrarı üzerine, gittiğim internet kafede tanıştım bilgisayarlar ile. 15 dakikalık chat maceramdan sonra sıkılıp, bu bilgisayarlarda başka bir şey yapılmıyormu ile başlayan sorularımın sonunda bir müşteri hotmail giriş sayfasının kaynak html kodlarını gösterdi. İşte o günden beridir webçiyim, yazılımcıyım.

Aslen torbalılıyım, burada doğdum, burda tanıdım kendimi ve dünyayı. Arada bir 10 yıl uzaklaşsamda yine döndüm. Torbalıdan teknolojinin de yardımıyla tüm dünyaya hizmet verebiliyorum.

Php, Mysql, Jquery, Css, bunlar benim bildiğim diller, ana dillerim. Neler yapabilirim sorusuna verebileceğim cevap, Ancak bu dillerin izin verdiği kadardır. Sınırlarını aşmak için çabalayıp, istediğimi elde etmek için çok zorlamışlığım vardır. Malesef sınırlı diller tabiki benim için...

Neler Yapıyorum

E-ticaret sistemleri, kurumsal tanıtım siteleri, Ürün, hizmet vs. tanıtım siteleri, Ara yazılım çözümleri (Mikro yazılımlar), Yüksek hitli proje tabanlarının hazırlanması, Veritabanı optimizasyonu gibi php mysql ikilisinin yapabileceği her şey. Kalıp, hazır, framework vs gibi kelimeleri sevmem. Sistemin tamamını kendim yazarım. Sizi dinlerken aklımda planlar, uygular, sorunlu alanlarını düzenler, Aklımda uygun hale geldikten sonra başlarım. sorun değil, çözüm üretirim. Afilli kelimeler kullanmam beni anlarsınız.

Sonuç olarak Torbalı merkezli olmak üzere, tüm dünyaya web tasarım, yazılım hizmet veriyorum.

Etiket Bulutu

,

Scroll to Top