Web Yazılım Ne demek?

Web yazılım nedir ?

Web yazılım, özel ara yazılımlar olabildiği gibi normal bir web sitesinin alt planında da olabilir. Barkod okuyuculu satış sevkiyat sistemlerinden, depo takibine, sanal pos sistemlerine hatta mobil uygulamaların sunucu tarafındaki olmazsa olmazlarından biridir. Ben yazılım dillerinden php ve javascript kullanıyorum. Bu yazılım dilleri sisteminizdeki veri iletişimini sağlar, kullanıcı bu yazılımların kodlarını göremez sunucu taraflı çalışırlar. Anlık olarak gelen ziyaretçinin görmesi gerekenleri oluştururlar. İletişim formları dahi bu yazılımlar ile çalışır. Genelde bir veritabanı ile birlikte çalışması için programlanmıştır.

Sizin için ne yapabiliriz ?

Şirket programlarının eksik kaldığı, standartların dışındaki veri iletişimi işlemlerinde (Ürün takibi, savkiyat takibi, Rezervasyon sistemi vs) veya şirket yazılımlarına alternatif olarak kullanılacak yazılımlar hazırlayabiliriz. Size gerekli olanı yerinde inceler, sizi dinler ve siize uygun çözümü sunarım. Micro yazılımlarda her iki tarafı da korumak adına  ücretin bir kısmını peşin olarak almak durumundayım.
 

Etiket Bulutu

E-ticaret sistemi, E-ticaret web sitesi, Micro yazılım, ara yazılım, özel yazılım, Php yazılımcı, Php developer, Veritabanı uzmanı, Yazılım çözümleri, Web sistemleri, özel web sitesi, özel web yazılım,

Scroll to Top